Arena Sport 2

Televízia Arena Sport odštartovala v roku 2015. Za niekoľko rokov vysielania si získala popularitu medzi slovenskými a českými divákmi mnohými atraktívnymi športovými akvizíciami.

O kanáli

Arena Sport vysiela ročne až okolo 800 zápasov z najvyhľadávanejších európskych súťaží, čo radí televíziu medzi najlepšie stanice s futbalovou ponukou. Prestížnu holandskú ligu ale aj argentínsku, švajčiarsku, rakúsku, ukrajinskú a dokonca aj exotickú čínsku ligu.

Holandská Eredivisie je jedna z najpopulárnejších ale aj najstarších ligových súťaží vo svete. TOP pozíciu si v nej roky drží kultová trojka klubov AFC Ajax, PSV Eindhoven a Feyenoord. Sport Arena prináša aj špeciálny magazín o holandskej lige.

Arena Sport vysiela aj všetky prenosy exotickej Čínskej Super ligy. Najvyššia čínska futbalová súťaž má 16 tímov, viac ako 400 futbalistov,  sledujú ju milióny divákov po celom svete a tento rok špeciálne aj u nás, keďže túto sezónu v nej odštartoval fenomenálny Marek Hamšík, ktorý prestúpil z talianskeho SSC Neapol do čínskeho klubu Ta-lien I-fang .

Okrem toho prináša Arena Sport aj ďalšie športy – bedminton, stolný tenis, ale napríklad aj atraktívne motoristické preteky NASCAR Xfinity.

Slovenský šport zastupuje Fortuna liga, Slovnaft Hanball Extraliga či MOL liga

Ukážka kanálu

Viac kanálov

Kontaktujte nás