6. 3. 2018

Televízia Ginx Esports uzavrela partnerstvo s IFC Media

Lineárny 24/7 esportový kanál Ginx Esports TV vstúpil do partnerstva s IFC Media, agentúrou špecializovanou na servis firiem v mediálnom a telekomunikačnom…

Lineárny 24/7 esportový kanál Ginx Esports TV vstúpil do partnerstva s IFC Media, agentúrou špecializovanou na servis firiem v mediálnom a telekomunikačnom priemysle.

Komentár k vývoju povedal Jozef Pipek, CDO spoločnosti IFC Media:

„Esport každý rok stále viac a viac rastie na popularite. Odhaduje sa, že v roku 2018 bude asi 325 miliónov sledujúcich. Hry a turnaje sledujú milióny milénialu. Televízia Ginx Esports prezentuje hlavné esportové turnaje z celého sveta, ktoré sú starostlivo kurátované s vhodným komentárom. Televízny kanál Ginx Esports je dokonalým doplnkom existujúcej športovej ponuky operátorov.

Izabela Piotrowska, riaditeľka pobočkového predaja pre televíziu Ginx Esports, dodala:

„Televízia Ginx Esports je už dostupná na viacerých platformách na Slovensku av Českej republike a záujem o esporty exponenciálne rastie. Očakávame, že prostredníctvom našej spolupráce s IFC Media budeme rýchlo rozširovať našu distribučnú sieť o nových partnerov a sprístupniť náš kanál rastúcemu počtu športových nadšencov na Slovensku av Českej republike“.